Barek – staro(modny) element wyposażenia.

Częstowanie swoich gości trunkami jest dobrym wyznacznikiem gościnności. Osoby, które preferują taką gościnę zazwyczaj przechowują swoje napoje alkoholowe w specjalnych szafkach zwanych barkami. Nowoczesność raczej wyklucza taki barkowy element skupiając się bardziej na atrakcyjnych przeszklonych szafkach z podświetlanymi szybami za pomocą diody. Barek wobec tego odszedł do lamusa?

Czy na pewno? Oczywiście, że nie!

Można zaaranżować wnętrze jadalni pięknym barkiem wraz z komodą czy witryną choćby narożną. Barek można także uwzględnić przy pomocy półek wiszących, na których postawić można wyborna kolekcję swoich trunków. Piękne szkło na pewno znajdzie swoje miejsce w witrynie.

Szafki specjalistycznie przystosowane jako barek mogą nie otwierać się w standardowy sposób. Dziś odchodzi się od takiego otwierania, co nie oznacza, że preferowany styl retro ubożeje w tego typu kluczowe elementy. Wystrój wnętrz to kwestia dość indywidualna, nie można wszystkiego wrzucać do jednego wora. Śmiało można łączyć style na swój własny sposób, także miejsce dla takiego elementu jak barek na pewno się znajdzie.

Related posts

Leave a Comment